Archiwum:Polityka prywatności

Z ArchiwumHarcerskie.pl
Wersja z dnia 00:52, 24 lis 2021 autorstwa Mgajdzinski (dyskusja | edycje) (Mgajdzinski przeniósł stronę Archiwum:Polityka ochrony prywatności na Archiwum:Polityka prywatności, bez pozostawienia przekierowania pod starym tytułem: Zmiana interfejsu)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Na podstawie art. 12 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO) administrator serwisu Archiwum Harcerskie informuje, że:

1. Administratorem danych osobowych jest: Jakobstaf! Fundacja Harcerstwa wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000798207

Dane kontaktowe:
Jakobstaf! Fundacja Harcerstwa
ul. Gwiaździsta 7C lok. 14
01-651 Warszawa
e-mail: archiwum@archiwumharcerskie.pl

2. Jakobstaf! Fundacja Harcerstwa może ujawniać i udostępniać dane osobowe innym podmiotom uprawnionym na podstawie i w granicach określonych w prawie.

3. Fundacja nie przetwarza danych osobowych w sposób zautomatyzowany i nie wykorzystuje tych danych do profilowania.

4. Dane osobowe osób, których dotyczą dokumenty zamieszczone w Archiwum Harcerskim, nie są przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie wykorzystuje się tych danych do profilowania, mimo to osobom takim przysługują następujące prawa:

- dostępu do własnych danych osobowych oraz informacji o ich przetwarzaniu;
- sprostowania błędnych i uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;
- wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku stwierdzenia, że dane osobowe są przetwarzane przez Jakobstaf! Fundację Harcerstwa z naruszeniem obowiązujących przepisów ochrony danych osobowych.

5. Zgłoszenie żądania realizacji praw, o których mowa wyżej, można złożyć poprzez:

- przesłanie pisma pocztą na adres Fundacji;
- przesłanie pisma za pomocą poczty elektronicznej na adres archiwum@archiwumharcerskie.pl
- doręczenie osobiste pisma do Fundacji;

6. Prawa osób, których dane osobowe znajdują się w materiałach zamieszczonych w Archiwum Harcerskim, stanowiących dokumentację przechowywaną wieczyście, mogą w granicach prawa podlegać ograniczeniom ze względu na zachowanie integralności zasobu archiwalnego.